Collonil Waterstop Reloaded 300 ml s UV filtrem

Impregnace
Značka: Collonil
235 Kč / ks
Skladem (2 ks)
  • impregnace
  • na všechny druhy usní
  • obsahuje UV filtr
  • vhodná pro TEX materiály

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovovaná impregnace na všechny druhy usní. Při aplikaci tvoří vrstvu nepatrných kanálků, přes které kapky vody neprojdou, ale vodní páry ven mohou. Obsahuje UV filtr a chrání useň před vyblednutím vlivem slunečního záření. Vhodná na TEXové materiály. Zachovává useň prodyšnou. Neobsahuje fluoridových chemikálie. Použití na obuv, koženou galanterii, kožené oděvy, sedací soupravy,...

Signální slovo: Nebezpečí!

Standardní věty o nebezpečnosti
H222-H229 Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
H315 Dráždí kůži.
H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o boty
Záruka: 2 roky

Značka Collonil

Značka Collonil – to je záruka vysoké kvality a užitných vlastností všech výrobků. Její produktové řady zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy.

Firma Collonil klade velký důraz na ochranu životního prostředí a proto vyvinula řadu Organic při jejíž výrobě zcela upustila od použití chemických látek a výrobky jsou vyrobeny z 90% přírodních látek s použitím pravého olivového a avokádového oleje, a také výtažků z bambusu. Patří také mezi první výrobce, kteří  začali využívat nejnovější NANO technologie s použitím NANO částic na výrobu přípravků pro péči o usňové a textilní výrobky a také přírodních látek, čímž jsou výrobky značky Collonil velmi šetrné k životnímu prostředí.

Během let jsme získali řadu zkušeností a byli jsme firmou Collonil uznáni za specialistu, za což nám byl udělen "Certifikát specialisty v oblasti ošetřování a údržby obuvi, oděvů a dalších výrobků z usní a textilu."