Vrácení zboží

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy

 

1. Právo odstoupit od smlouvy

  • Máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 kalendářních dnů ode dne následujícího po dni uzavření smlouvy a v případě uzavření kupní smlouvy, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží. U zboží dodané po částech se počítá převzetí
  • Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat společnost Zuzana Paukeje, se sídlem Emy Destinové 25, 37005 České Budějovice, identifikační číslo: 86922700 formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, nebo e- mailem Zuzka@benyshoes.cz). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.
  • Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

 

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

  • Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 kalendářních dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás za dané zboží obdrželi. Pokud je z objednávky vráceno veškeré zboží, budou vám vráceny i náklady na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený).
  • Vrátíme vám platbu na bankovní účet, který jste uvedl(a) u vráceného zboží, pokud se obě strany nedohodnou jinak a pokud tím nevzniknou další náklady. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo prokážete-li, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve
  • Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží. Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti. Nárok na náhradu škody za snížení hodnoty zboží jsme oprávněni jednostranně započíst proti Vašemu nároku na vrácení kupní ceny.

 

  • Zabalte krabici s botama do jiné krabice, papíru či stahovací folie (nesmí být černá) a můžete zaslat zásilkovnou, kde nahlásíte unikátní kód našeho obchodu 98892830. Zásilka bude přijata bez dalších zbytečných kroků. Zboží můžete samozřejmě zaslat i jinou dopravní společností.

Formulář ke stažení zde: PDF a WORD

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení