Metallic Spray 200 ml

Impregnace
Značka: Collonil
176 Kč / ks
Skladem (5 ks)
  • všechny materiály v metalickém vzhledu
  • ochrana proti nečistotám
  • ochrana proti skvrnám a vlhkosti
  • udržuje materiál pružný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metallic Spray 200 ml poskytuje Vašim botám či kabelkám s metalickou úpravou intenzivní ochranu proti nečistotám, skvrnám a vlhkosti a zároveň udržuje materiál pružný. Sprej byl vyvinut speciálně pro všechny módní materiály v metalickém vzhledu.

Obsah: 200ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o boty
Záruka: 2 roky

Značka Collonil

Značka Collonil – to je záruka vysoké kvality a užitných vlastností všech výrobků. Její produktové řady zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy.

Firma Collonil klade velký důraz na ochranu životního prostředí a proto vyvinula řadu Organic při jejíž výrobě zcela upustila od použití chemických látek a výrobky jsou vyrobeny z 90% přírodních látek s použitím pravého olivového a avokádového oleje, a také výtažků z bambusu. Patří také mezi první výrobce, kteří  začali využívat nejnovější NANO technologie s použitím NANO částic na výrobu přípravků pro péči o usňové a textilní výrobky a také přírodních látek, čímž jsou výrobky značky Collonil velmi šetrné k životnímu prostředí.

Během let jsme získali řadu zkušeností a byli jsme firmou Collonil uznáni za specialistu, za což nám byl udělen "Certifikát specialisty v oblasti ošetřování a údržby obuvi, oděvů a dalších výrobků z usní a textilu."