Collonil Organic Cream výživa

Vegan
Značka: Collonil
188 Kč / ks
Skladem (1 ks)
  • vegan
  • krém na hladkou kůži 
  • s makadamiovým olejem a karnaubským voskem
  • maximální výživa a navrací jí zpět původní lesk
  • velmi oblíbený pro údržbu dětské obuvi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vegan a zcela přírodní krém na hladkou kůži s makadamiovým olejem a karnaubským voskem. Poskytuje hladké kůži maximální výživu a navrací jí zpět její původní lesk. Velmi snadno se aplikuje. Při výrobě tohoto pečujícího prostředku bylo zcela upuštěno od použití živočišných surovin a neobsahuje silikon, ani fluorcarbonové pryskyřice či sloučeniny fluoru. Pro svoje přírodní vlastnosti je velmi oblíbený pro údržbu dětské obuvi.

obsah: 100ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o boty
Záruka: 2 roky

Značka Collonil

Značka Collonil – to je záruka vysoké kvality a užitných vlastností všech výrobků. Její produktové řady zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy.

Firma Collonil klade velký důraz na ochranu životního prostředí a proto vyvinula řadu Organic při jejíž výrobě zcela upustila od použití chemických látek a výrobky jsou vyrobeny z 90% přírodních látek s použitím pravého olivového a avokádového oleje, a také výtažků z bambusu. Patří také mezi první výrobce, kteří  začali využívat nejnovější NANO technologie s použitím NANO částic na výrobu přípravků pro péči o usňové a textilní výrobky a také přírodních látek, čímž jsou výrobky značky Collonil velmi šetrné k životnímu prostředí.

Během let jsme získali řadu zkušeností a byli jsme firmou Collonil uznáni za specialistu, za což nám byl udělen "Certifikát specialisty v oblasti ošetřování a údržby obuvi, oděvů a dalších výrobků z usní a textilu."