Tikki Nido Leather PANDA

Tip
Značka: Tikki
940 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Varianta
 • kožené sandálky
 • extra lehké a flexibilní všemi směry
 • vhodné pro dominantní palec
 • sedí na průměrné nohy
 • dotažení kolem kotníku na suchý zip
 • 2 mm podrážka
 • textilní stélka 0,8mm, která zabraňuje klouzání nohou a nadměrnému pocení
 • vhodné i pro začínající chodce
 • v patě 2 vrstvy kůže
 • ochranný lem ve špičce
 • na patě poutko pro snadnější obouvání

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály:

vnější: kůže
vnitřní: 
 kůže, stélka: textil (nevyndavací)
podrážka: 
guma

Změřené boty v Benyshoes:

TIKKI NIDO 2022

Při ruční výrobě se velikost může lišit, pro přeměření konkrétního páru nás kontaktujte.

 

PÉČE O OBUV - DOPORUČENÍ VÝROBCE

Výrobky Tikki Shoes jsou zcela vyrobeny z přírodní kůže, a proto je třeba o ně pečovat způsobem, který se obvykle používá pro koženou obuv, s několika výjimkami:

1. Obuv nesmíte prát v pračce! Vzhledem k poměrně dlouhým pracím cyklům, jejichž trvání obvykle přesahuje hodinu, je kůže ponořena do vody příliš dlouho, což může mít za následek její šupinatění a smrštění při sušení. Kromě toho se zvyšuje riziko přenosu barev při kontaktu s vodou. Boty Tikki by měly být čištěny pouze produktem pro péči o kůži.

2. Velurová kožená podešev vnitřní obuvi vyžaduje pravidelné čištění. Pokud se povrch znečišťuje nebo mastí,  způsobuje to, že jemné velurové kožené chloupky se drží pohromadě a již nedrží na zemi. Nelze je čistit příliš často, pouze když si všimnete, že obuv začíná klouzat po podlaze.
V tomto případě musíte použít vlhký hadřík nebo mokré dětské ubrousky a kartáč s tvrdými štětinami (např. kartáč na nehty, grilovací kartáč atd.). Podrážku je nutné vyčistit vlhkým hadříkem nebo mokrým ubrouskem (nelze podrážky opláchnout vodou, protože by to zvýšilo riziko přenosu barvy), nechat ji uschnout a pak ji otřít štětcem, dokud nebudou viditelné jemné velurové kožené chloupky znovu vstát.

3. Usně po stranách dětské obuvi /outdoorové obuvi/sandálů/bot musí být čištěny pouze výrobkem pro péči o kůži.

4. Sušení musí probíhat pomalu a výhradně při pokojové teplotě: vyhněte se sušení obuvi vedle zdrojů tepla (radiátor, sporák, ventilátor, oheň, vysoušeč vlasů nebo jiné zdroje tepla nebo vystavením obuvi přímému slunečnímu záření), to by způsobilo tvrdnutí kůže a vznik šupin na jejím povrchu.

5. K čištění obuvi nepoužívejte bělidla, prací prášky ani roztoky na bázi rozpouštědel.

6. Všechny veganské modely lze čistit mokrými ubrousky nebo vlhkým hadříkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Letní
Záruka: 2 roky
Pro koho: pro kluky, pro holky
Typ: sandále, přezůvky
Barva: zelená
Materiál: kůže

Maria a Adrian v roce 2008 vytvořili své první barefoot pro svého syna a tím začala značka Tikki shoes. V Rumunsku se nyní pyšní sériovou výrobou prvotřídních bot, které mají ultra flexibilní podešev, která umožňuje volný a neomezený pohyb nohou, což má za následek harmonický rozvoj svalů. 

Ve společnosti Tikki Shoes vždy trávíme co nejvíce času výzkumem a vývojem, abychom zaručili nejlepší výsledky a vyhověli vašim požadavkům. Tikki oslavují vaši důvěru ve výběr vyráběných bosých dětských bot pro ty nejcennější, neustále investují do prvotřídních materiálů a hledají optimální rovnováhu mezi cenou a kvalitou.